Vytvorenie malej domácej kancelárie – 10 inšpiratívnych nápadov

malá domáca kancelária nika stôl skriňa

Vytvorenie malej domácej kancelárie - Vitajte v pracovnom kúpeli!

Keď som vyrastal, moji rodičia mali samostatnú pracovňu. Nemám na mysli kombináciu s pracovným priestorom, ale skutočnú domácu kanceláriu s nadrozmerným pracovným stolom a alebo invalidným vozíkom.

Dnes je využiteľná pracovná plocha menšia a menšia.

Ako výsledok a vzhľadom na čoraz ľahší prístup k prenosným elektrickým spotrebičom sa domáci úrad zdá byť pre priemerného spotrebiteľa čoraz menej praktický.

Navrhujte malý pracovný kútik vo svojej obývacej izbe

malá domáca kancelária nastavila nika stôl
Teraz sú rohy kancelárií a malé pracovné stoly čoraz populárnejšie. Tieto môžu byť pripojené prakticky kdekoľvek. Tradičné pracovné plochy sa zdajú byť viac zvykom ako skutočnou potrebou, hovorí Mark Williams, vedúci Mark Williams Design Associates.

Vo všeobecnosti ľudia potrebujú salóniky. Takže môžete platiť účty, surfovať po internete a dokonca pracovať aj z domova. Je tiež ľahké zostať v blízkosti spoločných priestorov.

Pohodlie prichádza prvý, pokiaľ ide o minitizens, ale pre mnohé rodiny to bude bezpečnosť na internete. Mnohí rodičia chcú, aby ich detský počítač bol v spoločenskej miestnosti, takže môžete ovládať deti pri surfovaní. To tvrdí návrhár New Jersey Cory Connor.

Tieto myšlienky sú určite dobré pre rodinu a vytvárajú praktické východiskové body. Budú mini-pracovné stoly nahradiť tradičné a väčšie kusy nábytku tohto druhu? Podľa dizajnérky Sarah Barnardovej to určite nebude s ľuďmi pracujúcimi z domu. Menšia verzia je úžasná pre príležitostné úlohy, ale určite nie je vhodné na použitie s deťmi vo veku 8 až 10 rokov.

Kancelárske rohy a malé pracovné stoly sú stále viac a viac populárne

malá domáca kancelária zriadila kuchyňu na kuchynskej doske

Pre tých, ktorí chcú mať menšie stoly, niektoré nápady nájdete v tomto článku. Tento kútik v rohu vyzerá skvelo pre čítanie receptov a odpovedanie na e-maily počas prípravy jedla.

Minimálna pracovná plocha medzi skrinami a pracovnými plochami 

malá domáca kancelária nastavila nika stôl koridoruRozšíriteľná tabuľka s úsporou miesta

malá domáca kancelária nastaviť výkres výkresovej výkresovej dosky

Miesta, kde je špička v prevádzke a miestach, sú obľúbené zákutia pre ostrovy s minimálnou prácou. Medzi skrinami a pracovnými plochami je pripojený mini pracovný povrch. To je skvelá príležitosť na uvoľnenie napätia na konci dňa.

Zábavné centrum je plné tajomstiev. Rozširujúca tabuľka šetrí priestor a je bezproblémovo integrovaná do prostredia. Skrinky s originálnou veľkosťou sú pod televízorom.

Malý pracovný kútik v obývacej izbe

malá domáca kancelária nastaviť výklenok stolík obývacia izba

Teraz by som chcel popísať konkrétny prípad. Zákazník potrebuje veliteľské centrum pre neho a jeho tri deti. Ale nepotreboval toľko miesta, pretože toľko vecí nemusí byť na papieri v týchto dňoch, povedal Connor.

Kompaktná pracovná plocha medzi kuchyňou a jedálňou

malá domáca kancelária zriadila výklenok na pracovnom stole

Počas rekonštrukcie bungalovu v roku 1920 sa Williams posunul po schodoch a umiestnil malý pracovný stôl na svoje miesto. Slúži našim účelom ideálne medzi kuchyňou a jedálňou. To je skvelé miesto na rozbalenie a vytvorenie zoznamu úloh, keď ste stále v pohybe.

Urobte to útulné, aj keď máte obmedzený priestor

malá domáca kancelária nastaviť výklenok stoličky na kreslo

Notebook vyzerá skvele, ale zvyčajne slúži inému účelu. Barnard používal toto miesto ako pracovnú stanicu, takže mama môže sledovať dievčatko, ak chce. V neďalekej komnatke nájdete detské knihy a príslušenstvo.

Ak je problém problémom s priestorom, potom vyberacie lišty, ako je tento, môžu poskytnúť veľa pracovného priestoru bez použitia veľkej časti využiteľnej kvadratúry. Tu vidíme praktický vstavaný kus. Riešky sa veľmi rýchlo posúvajú, keď je čas hrať.

Praktická pracovná plocha - zariadená v šatníku

malá domáca kancelária nika stôl skriňa

V tejto malej rodinnej izbe sa šatník môže prispôsobiť pracovisku, kancelárskym potrebám a farebnú výzdobu. Jeden je schopný skryť všetko tam!

Znepokojené miesto je úžasné pre malé pracovné priestory. Plávajúca plocha vyzerá úžasne a môže fungovať ako úžasná kancelária, ak to urobíte vhodnými nápadmi a inteligenciou. Skvelý nápad, nie?

 Máte malú nika v spálni, možno?

malá domáca kancelária nastaviť výklenok stôl drevený nábytok