Nábytok Shaker predstavuje jednoduchosť, funkčnosť a estetiku

trezor nábytok jednoduché vybavenie kuchyne ružový bufet

Zoznámte sa s nábytkom Shaker

 Nábytok Shaker predstavuje jednoduchosť, funkčnosť a estetiku. Aby sme správne porozumeli tomu, čo je za sebou, mali by sme najprv vedieť, kto to skutočne bol. Toto sú nasledovníci cirkvi bez protestantov z 18. storočia, ktorá pochádza z Anglicka a následne emigrovala do USA.

Žili v živote absolútnej čistoty a verili v jednoduchosť a komunálny majetok. To vysvetľuje vylúčenie ozdôb a dekorácií v typickom interiéri Shaker. Vyzerá to skôr rustikálne a drsné. Neexistujú žiadne zbytočné prvky, ktoré by mohli odviesť pozornosť od práce a uctievania.

Autentická kuchyňa na taniere

trepačka nábytok životný štýl interiér
Štýl vibrátora vždy pomáha zachovať pokoj, jasnosť a perspektívu. Interiér v tomto štýle sa nezdá byť nudný a chladný. Naopak. Izby sú väčšie a zaplavené svetlom. Shaker nábytok dáva atmosféru neporovnateľný komfort a útulnosť.

Šeky boli väčšinou tesári. Spočiatku ste vyrobili nábytok pre vaše vlastné použitie. Čoskoro však ich kvalitný nábytok našiel celosvetovú výzvu. Zvlášť obľúbené a obľúbené boli ich hojdacie kreslá. Čoskoro sa ťakárske stolárske dielne stali nábytkárňami, kde bola výroba hromadne vyrábaná. V dnešnej dobe je originálny nábytok na trepky zriedkavé nájsť a skôr zbierať, čo si len ťažko dovolíte. Samozrejme, veľa replík sa robí. Čo sa vlastne stalo s tresačmi? Bohužiaľ sú zaniknuté s výnimkou troch nasledovníkov.

Shaker štýl je blízko ošúchaný elegantný

trepačka nábytok jedálenský stôl ošúchaný elegantné stoličky retro

A čo farby?

Krém, holub modrá a šedozelená sú niektoré tie najčastejšie sa vyskytujúce odtiene v interiéroch trepcov. Tieto farby odrážajú svetlo a vytvárajú veselú atmosféru v miestnosti. Veľmi často sa kombinuje s prírodným drevom. Farebné prízvuky sú zvyčajne poskytované textilom, napr. cez červené kožené bavlnené záclony a vankúše hodiť. Samozrejme, biely a sivý sú tiež veľmi populárne, najmä pokiaľ ide o modernejšiu interpretáciu nábytku Shaker.

Vylepšená kúpeľňa s šejvňovou vôňou

trepačka nábytok umývadlo biely modernýNávrh podlahy a steny

Tu platí hlavné pravidlo - funkčná jednoduchosť. Obzvlášť podlahy z tvrdého dreva a parkety v hrubom vzhľade sú vysoko odporúčané pre interiér štýlu štýlu. Ich textúry dokonale zapadajú do nábytku. Steny by vás mali nechať čierne. Jasné farby a vzory? Žiadny. To by bolo príliš veľa rozptýlenia pre skutočnú trepačku.

Olivová zeleň je ďalšou vhodnou farbou pre interiér vašej trepačky

trepačka nábytok spálňa interiér masívne drevo

žijúci textil

Ako ste si mohli uhádnuť, tu sa používajú prírodné materiály - bavlna, hodváb, vlna a ľan. Tu nie je len vzhľad, ale predovšetkým haptický hrá rozhodujúcu úlohu.

V zásade platí, že pre trepanie interiéru: Zostaňte prirodzený, nekomplikovaný a skromný. Nábytok Shaker a všeobecne tento štýl nábytku vám pomôže nájsť viac pokoja a rovnováhy v hektickom každodennom živote vo veľkom meste. Niet divu, že životný štýl vibrátora sa znova stúpa a stáva sa čoraz populárnejším a najpopulárnejším. Je to pocta návratu k prírode a skutočným ľudským hodnotám, ktoré niekedy zrejme zabúdame.

Prirodzené drevo je nielen namaľované v neutrálnej farbe, ale iba naolejované

trepačka nábytok jedálenský stolička stoličky krb jedáleň

Samozrejme, môžu tu a tam vzniknúť špliech farieb

trezor nábytok útulné kuchyne šedé tóny

Skromnosť a jednoduchosť v každom detaile

kuchynské zariadenie na nábytok

Tmavé drevo nuansy pre štipku luxusu

trepačka nábytok kuchyne dizajn tmavého dreva luxus

Alebo skôr rustikálne s ľahkým drevom

trezor nábytok kuchyne interiéru

Samozrejme, jednoduchosť by nemala ohroziť ergonómiu a funkčnosť

trepačka nábytok životný štýl kuchyne dizajn

Experimentujte s meranou kombináciou štýlov

shaker nábytok moderná kuchyňa kuchyňa ostrov priemyselné prívesok svetla

Typická posteľ s plagátom z javorového dreva

trepačka nábytok spálňa obloha postel jednoduchý dizajn

Hrubé drevené zrno dáva nábytku Shaker ešte hrubší a rustikálnejší nádych

trepačka nábytok obývacia izba kreslo konferenčný stolík krb