Krásne nápady pre kuchynský ostrov so sedadlami

 Kuchynský ostrov s dizajnovým dizajnom

Praktické návrhy pre kuchynský ostrovček so sedadlami

Ako zistiť, koľko miesta potrebujete na kuchynský ostrov.

Nájdite rovnováhu medzi priestorom, ktorý máte a potrebným sedadlom, nastavením počtu sedadiel okolo ostrova.

Tu určite nájdete tipy, ktoré potrebujete!

Pre niektorých majiteľov domov je obzvlášť dôležité mať dostatok sedenia na kuchynskom ostrove. Úprimne povedané, zisťovanie, koľko kresiel si želáte a koľko môže byť realistické, je vždy frustrujúcou úlohou. Tu je návod, ako vyriešiť klady a zápory, aby ste zistili, čo naozaj potrebujeme na ostrove.

Krok 1: Zamyslite sa nad tým, ako používate kuchyňu a priľahlé izby. Je kuchyňa izolovaná od druhej časti vášho domu? Alebo je otvorená do jedálne? Ak je tento prípad, znížte miesta na ostrove. Stačí, aby ste boli dostatok pre svojich rodinných príslušníkov alebo pre niekoľkých blízkych priateľov, aby mohli sledovať, či si kúpite a udržiavate spoločnosť. Ale ak vaša kuchyňa je jasne oddelená od ostatných obytných priestorov, potom by ste mohli naplánovať niekoľko miest na ostrove.

Musíte tiež zvážiť, aké sú stravovacie návyky vašej rodiny, ako sa pohybujú v kuchyni a ako sa veci môžu v nasledujúcich rokoch meniť. Vaše deti musia prísť domov v rôznych časoch dňa, aby robili rôzne aktivity a domáce úlohy? Alebo je kuchyňa ústredným miestom stretnutia, kde každý robí svoju domácu úlohu, účty a zdieľa svoje každodenné skúsenosti? Ak áno, môže byť vhodné mať viac miest na kuchynskom ostrove.

A vždy pamätajte na tipy pre návrhárov: Združenie National Kitchen and Bath odporúča: nechajte aspoň 0,90 m na všetkých stranách ostrova, aby ste nerušili dopravu. Ak potrebujete sedieť pohodlne na ostrove, musíte plánovať sedadlá pre niekoľko ľudí.

Môžete to urobiť v rohu rozšírenia ostrova - kuchynský ostrov so sedadlami

Kuchynský ostrov s nápadom na posedenie drevený roh
Krok 2: Analyzujte možnosti dizajnu lopaty pre posedenie v kuchyni. Posedenie na ostrove je v skutočnosti rovnako rozmanité ako ostrov samotný. Tu sú niektoré možnosti:

Sedenie iba pozdĺž jednej strany. Táto možnosť je vhodná pre väčšie priestory.

Sedadlá na oboch stranách. To je možné na ostrovoch, ktoré sú širšie, potom môžete položiť žľaby paralelne na obidve strany.

Posedenie na jednom alebo na obidvoch krátkych okrajoch ostrova, kde môžete tiež zjednotiť niektoré stoličky.

Sedenie na rohu. Pre veľmi malé kuchyne, kde priestor nestačí, môžete urobiť predĺženie ostrova v rohu a usporiadať tam nejaké posedenie.

Sedenie na troch stranách. Vo veľmi priestranných kuchyniach môže veľký kuchynský ostrov ponúkať veľa priestoru pre niekoľko ľudí.

Skontrolujte výšku sedenia

kuchynský ostrov s výškou pracovnej dosky úzkym drevom jasný povrchKrok 3: Skontrolujte výšku sedadiel. Existujú v podstate tri možnosti výšky pre posedenie v kuchyni: stôl, pult a výška stojanu. Rozdiel nie je len otázkou osobného vkusu, ale môže byť tiež dobrý spôsob, ako určiť hranice priestoru. Napríklad, úzka doska s výškovou tyčou môže veľa chrániť pred neporiadkom v kuchyni a súčasne pridáva dostatočnú šírku, aby ste mohli pokojne jesť, bez toho, aby ste sa museli pozerať na kuchyňu. Výška stožiarov je tiež vhodná, pretože sa hodia dobre na všeobecnú prácu v kuchyni.

Counter hrúbky, stoličky alebo výškové sedadlá sú hlavné tri možnosti

Kuchynský ostrov s orientáciou na posedenie oranžové drevené barové stoličkyKrok 4: Poďme sa pozrieť na tri základné možnosti sedenia v okolí kuchynského ostrova - barové stoličky, stoličky alebo výškové sedadlá sú tri hlavné možnosti. Stoličky sú skvelé skladovanie priestorov, najmä v úzkych kuchyniach. Môžete ich ľahko skĺznuť pod pult, aby ste uchovali drahocennú chodbu.

Štýlová kuchyňa - kuchynský ostrov s posedenímKuchynský ostrovček s dizajnom sedacieho nábytku s jasným dreveným nábytkom

Moderná a praktická kuchyňa - posedenie pre veľkú rodinu

Kuchynský ostrov s kreslo kresiel nápad bieleho dreva zaujímavý dizajn

Klasická kuchyňa v bielej farbe

Kuchynský ostrovček s stoličkami pre stoličky bielou

Malá kuchyňa s kombinovaným staromódnym a moderným nábytkom

kuchynské ostrovné stoličky moderné staromódny kombinované

Kompaktný kuchynský ostrov - žiarivé povrchové a kuchynské stoličky

moderné mestské kuchyne kuchynský ostrov s posedením   Zaujímavý a funkčný dizajn kuchynesedenie kuchyne island nápad drevené stoličky okrúhle

20 návrhov moderných kuchynských ostrovov
Kuchynský ostrov a tvar polostrova
15 farebných nápadov kuchynského ostrova pre váš byt