Bahçeyi güzelleştirin – uygun ve çekici fikirler

bahçe güzelleştirmek güller

 

Kış bittikten sonra açık havada daha fazla zaman geçireceksiniz. Rahat ve konforlu hissetmeniz için bahçenizi mutlaka güzelleştirmelisiniz. Açık alanın her 2-3 yılda bir yapması gerekiyor ve güneşli bahar günleri için uygun bir an yok. Yeni bir eve taşınırsanız, o zaman bahçeyi değiştirmemelisiniz, ancak sadece tarzınıza ve zevkinize göre ekleyiniz.

gözdağı vermek

Plan, seviye ve seviye tekrar. Bahçenizi güzelleştirmek istiyorsanız, önce plan yapmalı ve araştırmalısınız! Daha fazla para kazanmak için, toprak içeriği ve yerel bitkiler hakkında her şeyi bilmeniz gerekir. Bakımları kesinlikle daha kolaydır. Seçilen bitki türlerinin nasıl tedavi edileceğini ve bahçedeki toprağa uyup uymadıklarını öğrenmelisiniz.

Peyzaj

Peyzaj, pahalı ve çok pahalı olabilir, bu yüzden bahçenizi güzelleştirmek ve eşyaları kendi elinizde almak için tam olarak nasıl öğrenmek istediğinizi öğrenmelisiniz. Bahçe yolları farklı çiçeklerle dekore edilebilir. Ve çiçekli bitkileri çok sevmiyorsanız, ilginç ağaç ve çalı türlerini arayın veya taze yeşil çim ile avluda rahat bir gizlilik çerçevesi. Her şey sizin bütçenize ve tercihlerinize bağlıdır.

Bezeme fikirler

Bahçe tasarımının farkındaysanız, seçilen bitki çeşitlerini almalısınız. Ayrıca çeşitli dış mekan aksesuarlarını satın alabilir veya kendiniz yapabilirsiniz. Küçük heykelcikler, saksılar, zarif banklar veya rahat oturma alanları verandada taze ve neşeli bir atmosfer yaratacaktır. Yaratıcı ve becerikli olun! Güzel ve sıradışı bir bahçe için sadece bazı orijinal fikirlere ve çok tutkuya ihtiyacınız var! Önerilerimize bir göz atın ve ilham alın!

 Farklı bitki türlerinin yardımıyla evin önündeki küçük bahçeyi güzelleştirin

ev çalılar dikim Bahçenizi güzelleştirecek bitkiler ile çekici ahşap kutu

açık havada dikim çiçek kutusu  Ağaçlar ve yeşil çim ile dekore edilmiş rahat arka bahçebahçe güzelleştirmek ağaçlar çakılTaze çim, çiçek ve şık ahşap paletlerle şık avlubahçe taze ot güzelleştirmek Bahçenin ekstravegante vizyonu için farklı bitki türleribahçe bütçenin hemen altında güzelleşiyor Renkli çiçekler ile açık alanda mutlu ruh halibahçe çiçek farklı türde güzelleştirmek Yeşil bitkiler ve kırmızı çiçekler ile şık bahçe tasarımıbahçe güzel çiçekler güzelleştirmek Güzel çiçekler ve bitkiler ile evin önündeki yolu dekore edinBitki bahçe çiçekleri

Katja ile metin